Tradice je zpět. Jarní pokračování Fajtfest Rumela Party vol. 16 se vrací do Depa

Tentokrát se představí opravdu rozmanitý lineup a věříme, že Depo naplníme opět až po ventilátory ☝️😊.
Obecně nepatříme k fanouškům revivalu, ale v tomto případě mluvíme o trochu jiné lize.
KORN SK Revival měl vždy na FF akci skvělou podporu a VelMez je jejich druhým domovem. Hlavní je, že mají novou sestavu a posouvají tento projekt stále víš a víš, ať hudebně nebo v neposlední řade i vizuálně a to dělá ty rozdíly. Tohle je revival evropského formátu a oni už tam taky míří.
Dalším tahounem bude určitě MARINA. Kapela je zpět po delší pauze s úplně novou tvorbou, která je nejtvrdší v jejich historii a velmi dobře si jejich aktuální klip Black Cough vede i na YouTube. Frontman Egor slibuje velkou show, tak snad nebude z Depa jen hromada suti. Marina se představí především i na letním Fajtfestu, tak si dojdi na zákusek před hlavním chodem ☝️.
Aby ten lineup byl opravdu pestrý, tak své řeknou i post-black DAERRWIN, které si určitě pamatujete z posledního Fajtfestu, kde jako poslední kapela rozpoutali pod pódiem nečekaný mosh.
V minulém roce tahle kapela byla hodně aktivní a to hlavně i za našimi hranicemi. Hodně se těšíme na tuhle černou čtyřku a hlavně temnota muže mít i pozitivní tvar ☝️🤘
Nakonec jedna premiéra na Fajtfest akcích !
Jejich tvorba se prý podoba raným Parkway Drive a tvorbě okolo alba Deep Blue , tak to nás na mohlo nechat chladnými! Posledním jménem jsou SOMETHING LIKE , kteří jsou plní energie a emocí.

 

Marina - Black Cough (OFFICIAL MUSIC VIDEO) YouTube play
DAERRWIN - Chapter One (OFFICIAL SINGLE) YouTube play
SOMETHING LIKE - VY VÍTE, KDO JSTE - HARDCORE WORLDWIDE (OFFICIAL HD VERSION HCWW) YouTube play
Bookmark the permalink.