Slovenské hody na FajtFestu: dorazí Landless, Head2down a Stercore 

 

FajtFest vždy podporoval domácí scénu – a tím nemyslíme jen českou, ale také slovenskou. Z čeho vybírat bude i letos. Aktuálně pořadatelé zveřejnili hned tři bandy.

 

Poprvé se představí metalcore / hardcore smečka Landless za Žiliny. Kluci si v minulosti zahráli na velkých festivalech jako Rock for People, Mighty Sounds nebo na slovenské Pohodě a tu a tam se objeví přirovnání k božským Architects. Posuďte sami.

Na desátém ročníku nesmějí chybět Head2down. Kapela okolo frontmana Fuxa zanedlouho vydává svoji třetí desku a o její živelnosti už teď nemůže být pochyb. Fuxo se navíc oprostil od všech projektů a revivalů a může svoji energii soustředit pilně na H2D. Správná volba!

Poslední ohlášenou partou jsou deathcore úderka Stercore. Kapela od roku založení 2012 projela celou střední Evropu. Za zmínku stojí i vstoupeni do komunity SlovAk metAl Army a také jejich nové album Eternal Sunight.

Jubilejní desátý ročník FajtFestu proběhne 12.-14.7. 2018 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Lístky jsou k dispozici za 900 Kč přímo u pořadatele.

Autor článku Fakker: http://fakker.cz/clanek/12616/slovenske-hody-na-fajtfestu-dorazi-landless-head2down-a-stercore/

 

loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

Slovenské hody FF2018

  • landless - Connections (Official Music Video)
    landless - Connections (Official Music Video)
  • HEAD2DOWN - S.O.L.
    HEAD2DOWN - S.O.L.
  • STERCORE - ETERNAL SUNLIGHT /2017/
    STERCORE - ETERNAL SUNLIGHT /2017/

 

Bookmark the permalink.