První tři domácí kapely a rovnou velká jména

Udělej, udělej, udělej bordel! FajtFest odhaluje první česká jména

První tři domácí kapely a rovnou velká jména a přislíbené headline sloty.

Příští rok dorazí na kopec Atari Terror, Cocotte Minute a The Truth Is Out There.

 

Stýskalo se vám po Atari Terror? Kapela má v tuto chvíli potvrzený jediný koncert, jediný open-air a to právě na FajtFestu. Tenhle gig si zaslouží velkou pozornost nejen fanoušků Ataráčů, ale i všech ostatních, kteří mají rádi crossover – metal, jelikož AT vždy uměli zbourat škatulky a hranice stylu. Kurz, Broňa a spol. jsou zpátky aspoň na jeden set!

Cocotte Minute mají pár dní venku remastrovaný kultovní song “Czeko” a klip v nové sestavě. Zeller a Czendal dál šlapou na plyn a nehodlají zastavit. “Cocotte Minute byli společně s Dolores Clan a Post-it první česky zpívající kapelou, na které jsme vyrůstali. Burcovat ‘Udělej, udělej, udělej bordel!’ bude asi zbytečný.”

Poslední album The Truth Is Out There – All Little Revolutions patří mezi nejosobitější hudební skvosty, které tahle země dokázala vyprodukovat. TTIOT a Sunset Trail jsou vlastně jediné a základní české kapely, které tvořily novodobou éru našeho festivalu. Dát jim tři roky pauzu byl záměr, protože teď je po nich neskutečný hlad. Jejich show bude hodně očekávaná. Jejich stylový odklon se hodí i do koncepce festivalu.


První edice 300 lístků za 1000 Kč je stále v prodeji, ovšem 60 % je už pryč.  Objednávejte v předprodeji ZDE a nebo na bowling 420 ve Velkém Meziříčí. 

Cocotte Minute - Czeko 2019 (Official Video) YouTube play
The Truth Is Out There - Miracle (Official Video) YouTube play
ATARI TERROR - Stuck To The Tit (Official) YouTube play
Bookmark the permalink.