První křest od Sunset Trail nasadil laťku hodně vysoko !

V sobotu na Fajtově kopci se konala tradiční Rumela party ( preFajtfest ) a Vše se točilo okolo křtu už skoro domácích Sunset Trail.

Lehce po 21h vtrhli ST na podium a ukázali kdo je králem večera. Podpoření vynikajícím zvukem a monstrózními světly. Hrálo se hodně z nové desky Reflection , která nese evropská měřítka. Z ST jde strašná energie a odhodláni. Bude hodně zajímavé sledovat jejich další osudy. Frantíci Smash Hit Combo v opět lehce obměněné sestavě předvedli velmi dobrý výkon a byli opravdu smutní, že musí předčasně odjed na další koncert a nemohou si vychutnat celý večer. Velmi dobrou formu potvrdili jak Pork Soda tak i Backfist. Překvapením byli skoro místní Ona, zpěvačka Silvie hodně připomínala hlasovým rozsahem Morgan Lander z Kittie a ta je osobně mnohem zajímavější než poslední tvorba hvězdných Infected Rain. Druhé překvapení ze Slovenska mělo jméno Stercore , nadupaný deathcore od začátku do konce. Po právu mají svoje místo i na hlavním FF po boku Emmure. Velmi pohodový týpci dejte jim šanci! Samozřejmě nezapomeneme i na další slovenskou kapelu True Reason, velmi kvalitní set, nasazení a neokoukané hudební postupy.

 

After party byla jako vždy neskutečné divoká a přátelská i když na můj vkus bylo tentokrát až moc blackoutů a nekontrolovatelných pádů …euforie z tohoto neskutečného večera si asi vybrala svoji daň, ale naštěstí se nikomu nic vážného nestalo  Zvláštní poděkování s přípravou areálů a cele akce : Roman Roupec, Karel Cejnek, Michal Katana Valenta , Ohy Vejdr (král zimníku), Matěj Beer, Pavel Vidlák, V.D. Tool Family , Aleš Mňouk Chytka.

Díky za Vše !
Za FF Crew Bob

 

První foto od Roman Ivičič, další budeme přidávat

Bookmark the permalink.