Přišlo nám pár recenzí…

Polar:
Fajtfest byl neuvěřitelný zážitek pro načí kapelu, nemohli jsme si přát víc! Děkujeme všem, kdo tvrdě pracoval, aby se Fajtfest uskutečnil. Nemůžeme se dočkat, až se sem vrátíme.
Polar:
Fajtfest was an unbelievable experience for our band, couldn’t have asked for more! Thank you to everybody who worked hard to make Fajtfest happen, we can’t wait to return

 

Infected Rain:
I přes šílené počasí, jsme si užili spoustu srandy a lásky. Díky Fajtfeste a všem, kdo měl podíl na úžasné párty, je jedno jak. Dohromady jsme ukázali, že “show jde dál!”
Infected Rain:
Despite the crazy weather conditions we had so much fun and love. Thank you Fijtfest and everyone who supported the crazy party no mater what. Together we demonstrated that the “Show must go on!”

 

Sickret:
Město Velké Meziříčí v české, české, České republice bylo cílem na naší 1000Km jednorázové cestě skrze blesko-kroupovou bouřku. Osud nestál při nás, ale vrátil nám to jednou pekelnou párty! Jakmile jsme přijeli, viděli jsme přátelské a pokojné místo na téhle malé hoře. Byl to druh hory, který můžeš nají ve Švýcarsku, ale o moc menší 🙂 Kromě tobo bylo fajn vidět znovu staré známe, Infected Rain a Mr.Dynaboom. Bylo to jako návrat domů. Samozřejmě jsme si našli i nové přátelé.
Počasí se změnilo během koncertů masakrálních Knives to a Gunfight. Vítr, déšť a kroupy ukončily jejich koncert. Bouřka se rychle přehnala Fajtfestem, zničila stage a stan záchranářů málem odletěl. Bylo velkolepé a děsivé zároveň, vidět sílu přírody. V tu chvíli jsme si netroufali ani odhadnout, co bude, ale věděli jsme že show musí jít dál. Jsme velmi vděční lidem z Fajtfest Crew a členům ostatních kapel, protože zorganizovali alternativní hraní ve Skibaru. Koncert měl koule jako prase a byl umocněn hlavně lidmi, kteří byli hladoví po hudbě a měli úplně v …(cenzored 🙂 )
Užili jsme si úžasnou show. Určitě chceme dojet znova, tentokrát na velkou stage. Těch 2000 Km opravdu stálo za to odřídit. Festivaly jako tento jsou naše nejoblíbenějsí. Uvidíme se a buďte v pohodě. Těšíme se na vás příští rok.
Sickret:
The city Velké Meziříčí in check, check, Czech Republic was our goal on our 1000 Km one way trip through thunder-and hailstorms in all our way. Fortune was not with us but we stroke back with a hell of a party ether way!
As we has arrived we took a look at the friendly and peaceful place on this little mountain. It was kind of a mountain like you find it in Switzerland but just a little bit smaller . Anyway, it was nice to see some old friends again, Infected Rain and Mr. Dynaboom. It was like coming home.
It was nice to find some new friends, as well.
The weather has changed in the middle of the concert form the badass band Knives to a Gunfight. to break up their show, because wind, rain and hail stole the show. A storm turned up quick and the Fajtfest almost got rid of the stage and the first-ait tent was about to fly away. It was spectacular and horrible at the same time to see the power of nature. The bad thing was, we didn’t know how it would be going on. But we all knew the show must go on. We are so grateful to the stuff and other band members to organize an alternative to play in the Ski-House. We had a blast as hell, at the show we was literary surrounded by the crowd, they was obviously hungry for music and got the fuck up. We had an amazing show. We’ll definitely see us again, but next time on the big stage. These 2000 km was really worth it to drive. Festivals like this are our favourites! See you and stay sick. Hope to see you next year again

For I am King: (Alma)
Měli jsme se skvěle. Byli jsme v České republice poprvé a zamilovali si ji. Díky velmi moc za energii, že jsme mohli být součástí a doufáme, že se brzo vrátíme! Mějte se.
For I am King: (Alma)
We had a blast at Fajtfest! Our first time in Czech Republic and we loved it! Thank you so much for the energy and for having us, we hope to be back again very soon! Cheers

 

THELL BARRIO:
Pro THELL BARRIO bylo hraní na Fajtfestu novou zkušeností ve světě masivních festivalů a dalších. Hráli jsme na mnoho akcích, ale rozdíl mezi Fajtfestem a odstatními bylo vroucí přivítání a způsob jak se lidi z produkce, včetně hlavního šéfa postarali o kapelu. Byli velmi pokorní a přátelští, to je první věc, kterou chceme zmínit a pak samozřejmě obrat v důsledku velké bouře, který přišla a zrušila den, kdy jsme hráli. Počasí nebylo nejlepší, aby festival vůbec pokračoval. My jsme chtěli hrát stůj co stůj, takže jsme souhlasili s hraním v hospodě. Někteří lidé byli překvapeni, že jsme souhlasili, ale my si myslíme, že koncert zahrnoval mnoho věcí v logistice a produkci, která  byla lepší, jakmile začaly kapely spolupracovat. Nebyly to jen kapely z programu, ale někdo, kdo pomáhal vyřešit problém, který nastal a my díky tomu zažili pekelnou akci a hrozně jsme si to užili. Samozřejmě vrylo se nám do srdcí, jak úžasní a blázniví jsou lidi v České Republice. Pro nás jsou nejlepší fans na světě. Doufáme, že se na FAJTFEST brzy vrátíme a uvidíme naši novou rodinu. Buďte silní a dále podporujte místní kapely a dlouhý život FAJTFESTU. Jak říkáme v México: “hasta luego cabrones” (až do příště f*ckers)
THELL BARRIO:
For THELL BARRIO playing at FAJFEST has been a different experience in the world of massive festivals, we have played in many, but the difference between FAJTFEST and the others, is the warm welcome and the way the production staff including the head boss treats bands, they are very humble and very friendly, thats the first thing we want to say, and then of course the special twist that the festival had to do because of the huge storm that came down on the day we played, the weather wasnt the best for the festival to continue, but we wanted to play no matter what, thats why we agreed to play at the pub, some people were suprised about our aproval to play there but we think that a concert involves so many things in logistics and production that its better when the bands participate not only as a line up band, but also helping to solve any issue that comes up, and we had a hell of a time playing there and we enjoy it a lot, and of course we always carry in our hearts how amazing and crazy the people in Czech Republic are, for us its one of the best crowds in the world, we hope to come back pretty soon to play at FAJTFEST, and to see our new family, keep strong and keep supporting your local bands and long life to FAJTFEST, like we say in México, “hasta luego cabrones” (until next time fuckers).

Děkujeme! Díky Vám se cítili zahraniční interpreti na kopci jako doma. FAJTFEST FAMILY <3

Bookmark the permalink.