Pár řádků od fanynky + předprodej v Jihlavě

Čauko lidi✌🏽☺️

Dovolte abych se Vám představila – Mé jméno je Zuzana Zí, jsem z Jihlavy a zde odkaz na můj instagram

A proč Vám vlastně píšu žejo.

Letos jsem byla poprvé na FajtFest festivalu a nemám slov k tomu, jak tento festival popsat. Tento festival se totiž musí prožít. Je úplně jiný – to je kompliment. Tady se pozná, když člověk tvoří a řídí se srdcem. Jsem neuvěřitelně šťastná za to, že jsem na toto místo jela, strávila tam dokonalý letní víkend , poznala spoustu nových krásných lidí.. Je to opravdu magické místo celou svou atmosférou. A ta hudba ? Majgat!! Plná euforie a štěstí  jsem nemohla uvěřit, že stojím na Fajtově kopci, místě, které znám už x let a poslouchám kapely jako například Obey The Brave, Polar, Our Hollow Our Home, Infected Rain nebo například Crazy Town. Prostě neuvěřitelný. Tak mě toto místo chytlo za srdce a rozhodla jsem se, že chci FF teamu pomoci.

Proto jsem zařídila předprodej vstupenek v Jihlavě ! Takže neváhejte, a od 24.11. můžete kupovat lístky kde jinde než v Jihlavě ve SNOWBITCH SHOPU na Masarykově náměstí 🤙🏽.

SNOWBITCH Jihlava, Benešova 9

Po-Pá 9-18, So 9-12, Ne CLOSED

Ale pozor, zde předprodej jen do konce roku!

 

Nepochybuji o tom, že 10.ročník FajtFestu bude to nejlepší co Fajtův kopec zažil, už jen proto, že po něm bude kráčet sám Frankie Palmeri a celý Emmure cult!!

Díky za pozornost k tomuto článku a budu se těšit příští rok 12.-14.7.2018 na kopci!❤️

Bookmark the permalink.