Na FajtFestu bude k(K)rásně. the.switch tam odehrají celé album Beautiful

Po třech letech se na FajtFest vrátí úderka the.switch. Tentokrát to ovšem bude hodně výjimečný set. V plné délce totiž zazní jejich přelomová deska Beautiful.

 

Beautiful vyšlo v roce 2004 a pro the.switch znamenalo zásadní milník v kariéře. Po několika demáčích a EP šlo o jejich první regulérní album, skladby přinesly úspěch hned v několika soutěžích (např. Jim Beam Music) a z nahrávky vykrystalizovala nejznámější skladba kapely “Akvárko”, která vždy patří k nejdychtivěji očekávaným momentům koncertu.

“K the.switch máme jako Fajtfest Crew neskutečné blízko! Byla to první kapela, kterou jsme jednou chtěli mít na našem festivalu a jejich deska Beautiful byla vůbec první českou deskou, kterou jsem začal poslouchat a zamiloval si ji,” tvrdí hlavní pořadatel akce Bob Fleck.

FajtFest 2019 bude jediným festivalem, kde kompletní nahrávka Beautiful zazní. Že by zpěvák Štěpán Šatoplet vytáhnul ze skříně i svůj tehdejší talár kněze?

Akce se uskuteční 11. – 13.7. 2019 tradičně na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Vstupenky objednávejte přímo zde, kde naleznete veškeré další info k předprodeji.

Autor článku FAKKER: http://www.fakker.cz/clanek/13449/na-fajtfestu-bude-k-krasne-the-switch-tam-odehraji-cele-album-beautiful/
loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

the.switch

  • THE.SWITCH - Akvárko
    THE.SWITCH - Akvárko
  • The.Switch - Beautiful (Audio)
    The.Switch - Beautiful (Audio)
Bookmark the permalink.