Moscow Death Brigade & Billy The Kid

Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí zažije příští rok nájezd ruské mašiny Moscow Death Brigade a kostarických Billy The Kid (BTK 506).

Rozhodli jsme se zbavit hudebních škatulek metalcore, hardcore a nu-metal a zrovna Moscow Death Brigade nám do nového konceptu skvěle zapadají. Jsou ovlivněni hardcorem a punkem přes hip-hop až k elektru, sami svůj styl nazývají circle pit hip-hop. Jejich klubové koncerty nejen v Česku bývají většinou vyprodané a kapela začíná okupovat i velké evropské festivaly. Na jejich koncertě máte jednu jistotu – v moshi uvidíte metalisty, hardcoraře i rappery. Tahle kapela prostě bourá hranice stylu, neméně důležité je pro ně sociální cítění proti rasismu a veškerým válkám. Společně se v létě přesuneme do ponuré atmosféry pouliční Moskvy, kterou zdobí graffiti a naprostá anonymita.

Kapela Billy The Kid je inspirována v ideologii zdravého života a nulové konzumace alkoholu, tabáku a drog. Tyto ideály jsou ruku v ruce s úctou a toleranci ke každému člověku a jeho názorům. BTK jsou taktéž známí skvělými live shows, kde se mísí hardcore, reggae, hip-hop a velmi tvrdé kytary. “Jejich show mají latino-americkou až tropickou náladu. Velmi rádi ve svých písních zdůrazňuji kostarické dědictví a krásu svého přírodního bohatství. Určitě předvedou jednu z nejdivočejších show Fajtfestu 2020.

První edice lístků za 1000 Kč je v prodeji v omezeném počtu 300 ks, kde 80% lístků je již prodáno.

Objednávejte ZDE nebo v předprodeji v Bowling 420 ve Velkém Meziříčí. Další předprodejní místa budou přibývat.

Moscow Death Brigade \"Brother & Sisterhood\" Official Video YouTube play
Billy The Kid - Tercer Mundo (Official Video) feat. Nate Xibalba. ( Subtitles ) YouTube play
Moscow Death Brigade - \"What We Do\" Official Music Video 2018 YouTube play
Billy The Kid - Gran Jaguar (Official Video with Subtitles) YouTube play

Bookmark the permalink.