Hledáme brigádníky a dobrovolníky

Hledáme brigádníky k vodě, termín od 11.7.2019 do 14.7.2019.
Jedná se o prodej nápojů během dne, zároveň se jedná o dozor u vody přes den a noc. Ideálně hledáme pár, který má zkušenosti jako zdravotník nebo plavčík a nebojí se přes den obsloužit pár žíznivých hrdel 🙂
Podmínky práce: u vody být 24h, zkušenosti jako zdravotník/plavčík, věk min. 18let, platný potravinářský průkaz, zkušenosti s obsluhou vítány, pro tuto práci hledáme 2kamarády/kamarádky či pár, kteří se znají a mají zodpovědnost k práci.
Co od nás můžete očekávat? Práce je placena hodinově/os.

Hledáme dobrovolníky pro stavbu areálu, termín od 8.7.2019 do 10.7.2019.
Jedná se o pomoc Fajtfest crew s přípravou celého areálů, od přípravy barů až po stavění stage. Práce bude vždy v termínu od 9h cca do 17h.
Podmínky práce:  věk min. 15let, ochotu pracovat i v náročných podmínkách a poslouchat Fajtfest crew.
Co od nás můžete očekávat? Nealkoholické nápoje na posílení zdarma + zdarma něco k obědu. Při absolvování min. 2dnů od nás dostanete 3denní lístek na Fajtfest, výběr 1ks merchce z kolekce 2018 (kšilt, triko, ponožky, brýle), ubytování ve Ski hotelu po dobu brigády zdarma.

Hledáme brigádníky i na drobné práce přímo během festivalu od 11.7.2019 do 13.7.2019.
Podmínky práce: věk min. 15let, ideálně být z okolí Velkého Meziříčí, práce nárazová dle domluvy.
Co od nás můžete očekávat? Práce je placena hodinově/os.

Pokud Vás nabídka zaujala nebo se chcete na něco zeptat, neváhej nás oslovit. Více informací na brigada@fajtfest.com. Nechte nám prosím na vás i telefonický kontakt, něco o sobě, jaké máte zkušenosti a o jakou práci máte zájem.

Díky

FF Crew

Bookmark the permalink.