Fajtfest zatápí nu-metalem. Na Kopci se zastaví Hope z Polska a domácí Overhype s Denoi

Hope, Overhype i Denoi spojuje ovlivnění nu-metalem a jeho počátky, což je i jedna z nejoblíbenějších chutí pořadatelů FajtFestu a nakonec i fanoušků.

 

Po letech se z polské Poznaně vrací Hope, kteří označují FajtFest jako svůj druhý domov a opět by měli přijet posílení Hope Busem, takže jejich fans budou opět nejen hodně vidět a slyšet, ale hlavně “lyžovat”. Modří vědí. Hope v těchto dnech vydávají novou desku a bude se opět pohybovat okolo mixu kapel Limp Bizkit / Cypress Hill.

“Overhype jsou pro nás strašně osobní kapela. Psal se rok 2009, první ročník neznámého festivalu a jeho druhý den. Celý den silně pršelo, vítr, šest stupňů nad nulou. Říkali jsme si, že tohle je poslední ročník, ale pak na pódium vtrhli Overhype a všechno šlo o sto procent nahoru! Nikdy na ten koncert nezapomenu,” vzpomíná hlavní organizátor akce, Bob Fleck.

V případě Denoi půjde o festivalovou premiéru. “Často jsme byli skoro lynčováni, že jsme je ještě nepozvali. Jdou strašně rychle nahoru a fanouškovská základna se stále zvětšuje. Velkým úspěchem této kapely je i určitě i účast na největším festivalu v Polsku.

Akce se uskuteční 11. – 13.7. 2019 tradičně na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Do této chvíle pořadatelé odtajnili Polaris, Rise of the Northstar, Cold Snap a xXXx. Vstupenky objednávejte přímo zde, kde naleznete veškeré další info k předprodeji.

Autor článku FAKKER: http://www.fakker.cz/clanek/13424/fajtfest-zatapi-nu-metalem-na-kopci-se-zastavi-hope-z-polska-a-domaci-overhype-s-denoi/
loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

Hope&Overhype&Denoi

  • HOPE - TIRED OF WAITING (Official Video 2018)
    HOPE - TIRED OF WAITING (Official Video 2018)
  • Overhype - Influenza [official video]
    Overhype - Influenza [official video]
  • DENOI - Offspring of Our Choices [OFFICIAL VIDEO 2018]
    DENOI - Offspring of Our Choices [OFFICIAL VIDEO 2018]
Bookmark the permalink.