Fajtfest představuje – INFECTED RAIN

INFECTED RAIN

Oním želízkem v ohni je nu-metalová formace pyšnící se postem nejznámější kapely na Moldavsku. Médii jsou často označováni doslova jako “vývozní artikl” této země. Řeč není o nikom jiném, než o fenomenálních Infected Rain! Tahounem kapely je charismatická zpěvačka Lena s nezaměnitelným vokálem, jejíž předností je hravost snoubící se s krvelačnými screamy. V pozdí nezůstávají ani oba kytaristé, jejichž talent tkví především v kreativním kombinování ostrých kytarových riffů snoubící se s ladnými melodiemi. Chytlavá a podmanivá basa zdůrazňuje Leniny vokály. Jednotliví členové se vkusně doplňují tak, že se i při pouhém poslechu přistihnete, jak za podupávání nohou notujete spolu s Lenou. A právě tato smečka na Fajtfestu 2014 nesmí chybět!

Infected Rain se mohou pochlubit prvním místem v Big UP! Urban Fest, které získali už po roce své existence, tedy v roce 2009. Poté se s festivaly doslova roztrhl pytel. Přesto, že mají na kontě Demo a EP, první album na sebe nechává čekat a Asyslum přichází na světlo světa až v roce 2011. Následující rok je ve znamení produkce videí, kdy vznikly hned tři.

Pro ty, kdo váhají jsme si tradičně připravili video. Nezapomeňte, vstupenky za exkluzivní sníženou cenu, se rychle vytrácejí. Už nám zbývá jen několik málo kusů.

Bookmark the permalink.