Fajtfest potvrzuje Get the Shot. Čekejte mosh od první do poslední minuty!

Po loňském úspěchu Obey the Brave zamíří na FajtFest i letos jedna neurvalá smečka z Kanady. Těšte se na Get the Shot, nenávistné zabijáky, kteří do své devadesátkové hardcorové tvorby přimíchávají osmdesátkový thrash.

Jejich cíl a celková myšlenka je plivnout celému světu do ksichtu. Tvrdí o sobě, že u nich nehrají žádnou roli média ani móda a jde jim čistě jen o poselství. Není důvod jim nevěřit – ryzí upřímnost z nich přímo srší. Kapela má na kontě tři alba – Perdition (2012), No Peace In Hell (2014) a nejnovější přírůstek Infinite Punishment (2017).

“Tohle nebude žádná trendová záležitost, ale bruska od začátku do konce. Jen se modlíme, aby ji po jejich setu někdo uměl vypnout,” říká za FajtFest hlavní pořadatel Bob.

Get the Shot fajtfest

Desátý ročník FajtFestu proběhne v termínu 12.-14.7. 2018 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Lístky za 900 Kč objednávejte přímo zde. Tak čau na kopci!

Autor článku FAKKER: http://fakker.cz/clanek/12651/fajtfest-potvrzuje-get-the-shot-cekejte-mosh-od-prvni-do-posledni-minuty/

GET THE SHOT – ABSOLUTE SACRIFICE – HARDCORE WORLDWIDE (OFFICIAL HD VERSION HCWW)

Bookmark the permalink.