FajtFest dává prostor i neokoukaným esům. Dorazí The Royal a Of Virtue

FajtFest v minulosti už několikrát prokázal čich na mladé talentované kapely, z nichž posupem času rostou respektované stars. Na méně známe, ale nadějné kapely ze zahraničí nezapomínají pořadatelé ani letos.

 

Ke zvučným jménům Emmure, King 810, Oceans Ate Alaska, Betraying The Martyrs, Crystal Lake a Get The Shot nyní pořadatelé ve spolupráci s BrainWave Production doplňují The Royal z Nizozemska a Of Virtue z USA. Obě kapely ve své tvorbě mísí prvky melodického metalcoru a hardcoru.

The Royal mají za sebou celou řadu turné a vystoupení po boku známějších kolegů – A Day To Remember, Parkway Drive, Madball nebo Enter Shikari. V roce 2015 nechyběli ani v programu prestižního Impericon festivalu a v loňském roce navštívili poprvé Českou republiku jako support švýcarských Dreamshade.

Pro Of Virtue z amerického Michiganu, kteří jsou na scéně již bezmála deset let, půjde o premiérové české vystoupení. Hned na začátku jejich kariéry se jim díky skvělým ohlasům na kvalitní tvorbu dostalo možnosti předskakovat kapelám jako třeba Bring Me the Horizon nebo Architects.

Desátý ročník FajtFestu proběhne v termínu 12.-14.7. 2018 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Lístky objednávejte přímo zde za 900 Kč. Cena platí do konce února, od března se o stovku zvýší. Tak čau na kopci!

Autor článku FAKKER: http://fakker.cz/clanek/12692/fajtfest-dava-prostor-i-neokoukanym-esum-dorazi-the-royal-a-of-virtue/

loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

The Royal @ Of Virtue

  • The Royal - Dreamcatchers (Official Music Video)
    The Royal - Dreamcatchers (Official Music Video)
  • Of Virtue - Ghost Town [Official Video]
    Of Virtue - Ghost Town [Official Video]

Bookmark the permalink.