FajtFest ani letos nezapomíná na mladé kapely a lokální scénu

V line-upu FajtFestu zbývá posledních pár míst. O tři sloty se momentálně v naší soutěži S FAKKEREM NA FAJTFEST pere patnáctka kapel, další právě obsadili We Are The Motion, Severals, Breaking the Cycle a Nonsense.

 

We Are The Motion vyšlo v roce 2016 debutové album, které sklízí povětšinou hodně pozitivní ohlasy. Jejich metalcore ochuceny různými hudebními vlivy bude mít na FajtFestu premiéru.

Další premiéra na Kopci v podání plzeňských Severals bude taktéž stát za to! Současný moderní sound – core, djent, breakdown, progressive… “Severals patří do kategorie velmi nadějných kapel, která muže v budoucnu udávat směr na tuzemské hudební scéně,” tvrdí pořadatel FajtFestu Bob.

Breaking the Cycle z Prostějovska, už nejsou na scéně žádnými nováčky a velmi dobře míchají core s ambientními prvky. Pod jejich debutovým albem se podepsal i Max Morton , který ma ve svém portfoliu i kapely jako Jinjer nebo Shokran.

Festival každý rok dává příležitost lokálním kapelám a letos padla volba na zkušené matadory Nonsense. Jejich chytlavý crossover bude příjemným zpestřením čtvrtečního line-upu a určitě dojde i na nějaký ten cover od Deftones.

Desátý ročník FajtFestu proběhne v termínu 12.-14.7. 2018 na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Lístky seženete přímo u pořadatele za 1000 Kč. Tak čau na kopci!

loading
Big Buck Bunny
00:00
--
/
--
youtube play
vimeo play

WATM & N & S & BTC

 • We Are The Motion - Wallart (Official Video)
  We Are The Motion - Wallart (Official Video)
 • Nonsense - The Eyes
  Nonsense - The Eyes
 • SEVERALS - WHITE & BLACK - HARDCORE WORLDWIDE (OFFICIAL HD VERSION HCWW)
  SEVERALS - WHITE & BLACK - HARDCORE WORLDWIDE (OFFICIAL HD VERSION HCWW)
 • Breaking The Cycle - Disillusions (Official Music Video)
  Breaking The Cycle - Disillusions (Official Music Video)

Bookmark the permalink.