Fajtfest a Summer Punk Párty Volyně spojují své síly

Do léta sice ještě zbývá dost času, mezi festivalovými pořadateli je ale živo. Kromě domlouvání kapel a rozjíždějících se předprodejů se pořadatelé také potkávají na různých koncertech, kde hledají potenciální kapely pro své letní potomky. A na jednom z nich také vzniklo spojení dvou žánrově si blízkých festivalů Fajtfestu a Summer Punk Párty Volyně!

Obě akce cílí na podobné fanoušky, a proto se spolupráce přímo nabízela. A jak bude přesně probíhat? Hlavním bodem bude propagace – ať už na sociálních sítích nebo na sdílených propagačních materiálech. Předdomluvená je také vzájemná návštěva na obou festivalech, aby obě strany mohly sdílet i část svého know how a obě akce tak organizačně posunout.

A že jednou nebo druhou akci neznáte? Nevadí, zde přinášíme krátké profily:

Summer Punk Párty Volyně: Tento jihočeský festival se koná vždy v polovině srpna na malebné prvorepublikové plovárně v městečku Volyně. Má za sebou 6 ročníků, během nich se představili například The Casualties (USA), Dog Eat Dog (USA), First Blood (USA), Siberian Meat Grinder (RU), Risk It (DE), Darko (UK), z českých jmen například SPS, Plexis, Hentai Corporation, Status Praesents, Better Way nebo třeba Vladimir 518.

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

Aftermovie 2017: http://www.youtube.com/watch?v=Lweu1nT1Odo

Termín: 17. – 18. srpen 2018

Aktuálně potvrzené kapely: Acidez (MEX), Staré Pušky, Streetmachine

 

Fajtfest: Oslava 10. narozenin a line up nabitý velkými jmény – přesně to vás letos čeká na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. Za první dekádu se na tomto festivalu prostřídala řada zvučných jmen – například Obey The Brave (CAN), Crazy Town (USA), Caliban (DE), Rise Of The Northstar (FR), Born From Pain (DE), z domácí scény pak Cocotte Minute, Atari Terror, Gutalax nebo The.Switch.

Web: http://fajtfest.com/

FB stránka: http://www.facebook.com/fajtfest/

Aftermovie 2017: http://www.youtube.com/watch?v=UZRicj95RkY

Termín: 12. – 14. červenec 2018

Aktuálně potvrzené kapely: Emmure (USA), Betraying The Martyrs (FR), King 810 (USA), Post-It, Head2Down, Shadow Area a další

 

Oba festivaly jsou zároveň proslulé svou pohodovou atmosférou! Proto pro léto 2018 doporučujeme vychutnat si oba dva!

 

Bookmark the permalink.