Sickret – rozhovor/videopozvánka

Sickret se řadí k poměrně novým kapelám, je na světě krásných 7 let. Co bylo vaším největším úspěchem?

Zažili jsme spoustu úspěchů, ale ten největší bylo rozhodně tour na Kubě v 2015. Hráli jsme tam 10 koncertů. Projeli jsme zemi skrz naskrz, vyprodané koncerty a lidi v pitu. Počet fans čítal mezi 400 – 1000 na jeden koncert, což je úžasné

Jak jste se dověděli o Fajtfestu? Co od tohoto festivalu očekáváte?

Váš festival je na východě hodně slavný. Zatímco jsme projížděli Českou republikou a zastavili se na festivalu Hubertka, nějací lidé nám vyprávěli zajímavé příběhy o Fajtfestu a my jsme byli tak nadšení, že jsme si tam chtěli zahrát. Očekávání jsou hodně velká. Chceme zažít pekelnou párty, jakou jsme viděli na youtube 🙂 Opravdu doufáme, že uvidíme všechny ty lidi a zapaříme, jak umíme!

Co můžeme očekávat od vás?

Můžeme vás ujistit, že jsme banda maniaků hrající s vášní. Uvidíte, jak do toho dáváme vše. Rádi zvedáme lidi ze zadků, takže nebudete zklamaní. Žijeme hudbou a chceme to ukázat co nejvíc.

Který song hrajete nejraději?

Pomme de Terre je náš oblíbený song, protože má fakt sílu. A tu můžeme vidět ve vaších očích. Jako když jiskra zapálí oheň a vy můžete cítit veškeré uvolnění energie. Je to náš mistrovský kousek. A samozřejmě.. i 420, ale ne, že to vykecáš 🙂 uuups 🙂

Co je vaším největším snem?

Chceme hrát na větších festivalech a pro více lidí po celém světě, proto doufáme, že Fajtfest je dalším krůčkem k našemu cíli. Nepotřebujeme být mega slavní, naše cesta je cílem. Chceme hodně cestovat, potkávat lidi, šířit dobrou hudbu. Uvidíme, co budoucnost přinese.

Fajtfest Crew děkuje za rozhovor.

Bookmark the permalink.