For I Am King – rozhovor/videopozvánka

For I am King je docela mladá kapela, která vznikla teprve před 3 rok. Můžete nám o sobě víc říct?

Jistě! Vznikli jsme o fous dříve než před třemi roky. Teď máme v sestavě zpěvačku Almu, bicí Jaapa a basáka Jaspera a kytaristy Jurgena a Wpitera. Vydali jsme první EP ‘Revengeance’v roce 2014 a debut ‘Daemons’ loni v červenci. V prvních třech letech jsme odehráli přes stovku koncertů různě po Evropě, ale nikdy ne v České republice. Letošní Fajtfest je naše první štace v této zemi!

Na FB slibujete neskutečnou show, na co se tedy můžeme na Fajtfestu těšit? 

Hrajeme tvrdý, agresivní, melodický crossover a směsku metalu s metalcorem. Mrkněte na některé naše videa na FB.

Každá kapela by měla být něčím unikátní. V čem je vaše jedinečnost?

Možná nejsme super jedineční, ale je to právě kombinace malé zpěvačky a agresivní hudby. Mimo to věříme, že musí být cítit z kapely čistá láska k hudbě

Hráli jste na různých místech v Evropě, které místo vám nejvíce utkvělo v paměti jako nejlepší? Co můžeme od vás očekávat speciálně na Fajtfestu?

Hráli jsme na hodně pohodových koncertem, takže je těžké vybrat pouze jedno! Milujeme přátelskou atmosféru a šílenosti jako circle pity, moshing, ale nejvíc si užíváme headbanging. Těšíme se na to.

Pozorným čtenářům jistě neuniklo, že se kapela vyhnula otázkám “na co se můžeme těšit” nebo “co můžeme očekávat”. Že by překvápko? Tentokrát se nechá překvapit i celá Fajtfest Crew. 

 

Bookmark the permalink.