Thell Barrio – rozhovor/videopozvánka

Thell Barrio je banda, kterou ne každý dobře zná. Ano, nějaká zmínka v médiích už o vás proběhla, můžete se nám i přesto blíže představit?

Jsme Thell Barrio, latinská core kapela z Mexika. Snažíme se vytvořit nový styl hardcore – mix zvuků, breakdownů a latinský sound.  Pocházíme ze slumu, naše rodné město je Zapopan, v Mexiku. Chudoba našich sousedů nás dohnala tam, kde jsme. Vyrostli jsme v problémech, které způsobila naše vláda, a to se snažíme promítnout do našich textů a tvorby. Jsme proti systému, problémům, které má naše země, životu, organizovaném zločinu, díky kterým musíme skrývat naše tváře v maskách. Chceme, aby lidé cítili to samé, po celém světě, aby rozpoznali to, co je pod maskou.

Vidím, že hodně míst vaší tour tvoří právě Česká republika. Proč právě tato země? Bylo jednoduché booknout koncerty u nás?

Ano, vždy jsme rádi hráli v CZ. Fans, kteří chodí na naše koncerty se stávají rodinou a nezáleží na tom, kolik jich je. Milujeme je, takže jedna bookingová agentura nám pomohla booknout v CZ tour. Myslíme si, že to bylo pro ně jednoduché, ale i tak je milujeme.

Co očekáváte od Fajtfestu a českých fanoušků?

Jsme hodně natěšení zahrát si na Fajtfestu, protože je sen hrát na letním festivalu v rámci Evropského turné právě v této části světa. Prošli jsme si historii Fajtfestu, takže jsme opravdu rádi, že jsme byli potvrzení. Užijeme si to a vydáme ze sebe maximum. Fans mohou očekávát Thell Barrio.

Co mohou očekávat od vás?

Autenticitu, něco rozdílného… podívej.. vždy jsme dávali věci, které máme rádi, ale teď chceme něco extra.. něco jako koření navíc, takže Thell Barrio tu bude pro českou rodinu.

Co bylo nejkrásnějším momentem vaší kariéry?

Máme spoustu výborných momentů, ale vždy si vzpomenu na den, kdy jsme hráli v Sarajevu v Bosně. Tenkrát v roce 2013 jsme hráli na místě, kde bylo úplně plno, prostě narváno lidmi.. lidi okolo 20 – 30 let. Lidé nám vyprávěli o dětství, jak žili ještě před pár lety v bunkru (kde jsme hráli). Pro nás to bylo něco úžasného, užívali jsme si chvíle svobody. Zaznělo mnoho příběhů, ale to by vydalo na další rozhovor.

Chcete Fajtfest fans poslat nějakou zprávu?

Buďte připraveni na Thell Barrio. Zažijete něco, co si zapamatujete a doufáme, že všichni do jednoho si užijete show jakou dokážeme.

Za rozhovor děkuje Fajtfest Crew.

 

Bookmark the permalink.