Infected Rain – rozhovor/videopozvánka

Těšíte se na Fajtfestu na Infected Rain ? I oni se na Vás těší, menší videoukázka pro Vás a krátký rozhovor z turné na co se můžete v létě těšit 🙂

IR budou hrát na Fajtfestu již poněkolikáté. Co vás táhne zpět zrovna na tento festival?

Když jsme hráli na Fajtfestu minule, zažili jsme tam hodně srandy. Všichni tam jsou přátelští a hodně pozitivní. Obecně máme hodně dobrých vzpomínek na ČR, takže se vracíme s radostí.

Je poměrně těžké přijít s něčím novým, zvláště když má vaše práce duši a hluboké myšlenky. Co můžeme očekávat od IR letos?

S hrdostí představíme naše nové album “86”, které je zatím tím nejlepším, co jsme vydali. Také jste si jistě všimli nových barev.

Nové album jste vydali teď nedávno, 20. dubna. Můžeš nám prozradit jaký příběh za nim stojí?

Ano, vydali jsme album, a nyní ho na tour prezentujeme a hodně se bavíme. Udělali jsme pár změn ve zvuku a tvrdě makali na každém songu tak, abychom vytvořili jedinečné emoce a vibrace.

Je vidět, že jste navštívili spoustu měst a zemí. Zažili jste na turné něco neočekávaného? Co bylo doposud nejvtipnější a nejhezčí na vaši tour?

Vše je na tour neočekávané, protože na turné nejsi každý den. Máme spoustu vtipných momentů, když například zapomeneme někoho na benzínce. Také nás pokaždé zastaví policie, protože máme divnou poznávací značku. Ale obecně je vše skvělé, protože cestujeme po celém světě a sdílíme svou hudbu s úžasnými lidmi.

Takže nezapomeňte IR ve čtvrtek 20.7.2017 na Fajtově kopci!

Bookmark the permalink.